OVER ONS Business in hartje Gent!

VERNIEUWDE 3DE GRAAD Ontdek het vernieuwde studieaanbod in de 3de graad

DIGISPRONG Ons laptopproject

STUDIEAANBOD Op maat van jouw capaciteiten

Sint-Lievenscollege Business

BUSINESS IN HARTJE GENT

Wil je een inschrijving doen voor schooljaar 2024-2025? Surf dan naar deze hyperlink!
Via deze link schrijf je in. Daarna kun je een afspraak boeken voor het intakegesprek.

 

 

Welkom op het Sint-Lievenscollege Business! De business-school voor middelbaar onderwijs in het hart van Gent. Wij brengen kwaliteitsvol onderwijs met aandacht voor traditie en innovatie. Heb je talent voor ondernemen, programmeren of communiceren? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! 

Naast boeiende, toekomstgerichte studierichtingen biedt onze school aan elke leerling de kans om te groeien als mens. Door de kleinschaligheid is de nabijheid en betrokkenheid van de leerkrachten één van onze grootste troeven in de leerbegeleiding.

Ben je op zoek naar die ene school waar je je talenten en vaardigheden ten volle kan ontplooien? Waar leerkrachten en leerlingen samen school maken? Waar je begeleid wordt in de stap naar zelfstandigheid? Dan is Sint-Lievenscollege Business de school voor jouw toekomst!

Onze school in beeld

Bekijk onze media

3 goede redenen om voor onze school te kiezen:

Inspirerende locatie

In het hartje van Gent, een bruisende stad die talent succesvol laat ontplooien.

 

 

Digitaal vooruitstrevend

De grote waaier aan ICT-leermiddelen (pc-lokalen, iPads, laptops, Fable-robot, ..) staan garant voor vernieuwend en gedigitaliseerd onderwijs.

 

 

Voel je goed in je vel

We stellen alles in het werk om ervoor te zorgen dat jij je op onze school volledig thuis voelt en jezelf kan zijn.