Samsung schenkt 25 tablets aan onze school!

Onze school zette zijn schouders onder het erasmus project ‘Coding for inclusion’.

Nieuws

Onze school zette zijn schouders onder het Erasmusproject ‘Coding for inclusion’. CODINC is een ambitieus project waarbij kinderen met minder leerkansen vertrouwd worden gemaakt met digitale toepassingen. Onze leerlingen van 6 IT & Netwerken kregen een intensieve opleiding door Fyxxi en gaven op hun beurt hun verworven programmeerkennis door aan leerlingen van de lagere school. Digitale competenties voor in totaal meer dan 100 leerlingen! Een groot succes dus. 

Om ook dit jaar verder te kunnen werken rond programmeren en andere digitale toepassingen, schonk Samsung maar liefst 25 tablets aan onze school. Zo kunnen we ook dit jaar iedereen blijven inspireren!